31.12.2019 - PF 2020

Z celého srdce přejeme všem kamarádům a přátelům radostné prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do nového roku.

14.12.2019 - Harry má 7. narozeniny ♥

Harroušku, přejeme Ti do dalších let hlavně hodně zdravíčka a ať máš brzy nového kamaráda a parťáka :o)

29. 11. 2019 - 4. narozeniny vrhu „B“ v chovné stanici Dixen

Všem štěňátkům, dvěma klučíkům a čtyřem holčičkám, která se narodila ze spojení Xena – Ditta Angel Shadow a našeho Harryho přejeme hlavně hodně zdravíčka.

9. 11. 2019 - 2. narozeniny vrhu „Eternal“ v chs GOLDEN CHEER

Eternálci, přeji vám hlavně hodně štěstí, zdraví a pohody v dalších letech se svými páníčky :o)

2. 11. 2019 - Barvářské zkoušky slídičů a retrieverů KCHLS – Ostrůvek u Moravských Budějovic

S největší pravděpodobností asi poslední Harryho lovecké zkoušky. Vylosovala jsem si po dlouhé době první barvu. Šoulačka a barva za 3. Nechci, aby to vypadalo, že jsem nespokojená, ale vím, že mojí chybou na barvě jsem Harryho připravila o vítězství na zkouškách. Protože se zkoušky šly podle řádů slídičů, tak byla pro nás navíc disciplína vyhledávání – slídění na 15 minut. Trochu jsem z toho měla obavy, ale Harry se na chvíli proměnil ve slídiče a téměř ve svých sedmi letech krásně vyhledával a slídil, že i já koukala a byla na něj moc pyšná. Krásně reagoval na píšťalku a tak si vysloužil velkou pochvalu od pana rozhodčího. Celkové 2. místo je krásné zakončení Harryho zkouškového období. Je to šikula :o)

Parádní zpráva – Béďa má super výsledky rentgenů!

Mám velkou radost ze zdravotních výsledků Bédi - Eternal Flame of Golden Cheer. Téměř ve dvou letech - HD: A/A, ED: 0/0, OCD: clear. Velká gratulace do chs Golden Cheer Olince Škarvadové a majitelce Bedříška Nikolce Mackové.

5. 10. 2019 - KVR RK CZ Praha - Džbán

Sychravo, déšť, vítr - kdybych věděla, že budu čekat 6 a půl hodiny, aby se Harroušek proběhl ve třídě čestné, tak nikam nejedu a budu doma. Tento rok nemám vůbec štěstí na počasí, když už se rozhodnu přihlásit  na výstavu. Už květnová výstava v Humpolci se, co se počasí týká, nevyvedla. Harry ale dostal od paní rozhodčí krásný posudek a V1.

16. 7. 2019 - 1. narozeniny vrhu „O“ v chovné stanici GOLD  REBECCA

Všem štěňátkům, třem klučíkům a čtyřem holčičkám, která se narodila ze spojení Belly – Anabelle Falcon Claw a našeho Harryho přejeme hlavně hodně zdraví.

29. 6. – 6. 7. 2019 - 15. ročník výcvikového tábora ROUDNÁ

Hádanka – Co je to? 65 dvounožců a 65 psů. No přece tábor ROUDNÁ! S Harrym jsem popáté jela na Roudnou hlavně za kamarády, které jsem celý rok neviděla. Ve výcvikové skupince pod vedením pana Františka Kuneše jsme se opravdu nenudili. Výcvik od šesté ranní a myslím, že i náročné terény hlavně pro ty, kteří v sobotu nastoupili na zkoušky z vodních prací. Velkou radost jsem měla z Harryho, kterého pan Kuneš moc chválil. Doufám, že za rok zase na shledanou ????

Další canisterapeutický rok za námi

Už pátým rokem chodí Harry na Speciální a Praktickou školu v Jihlavě. Bohužel první podzim bez Portíčka. Na konci června po poslední návštěvě mě čekalo velké překvapení v ředitelně, kde jsme dostali s Harrym nádhernou kytici a malý dáreček za další školní rok u dětí.

16. 6. 2019 Překvapení na OVVR ve Větrném Jeníkově

V neděli jsem jela pomáhat na OVVR do Větrného Jeníkova, které pořádá paní Ivanka Soukupová. Velkým překvapením pro mě bylo, když jsem zjistila, že na zkoušky byla přihlášená dcerka Harryho Ophelia Gold Rebecca, které Svobodovi říkají Terrynko. Terrynka, která měla 11. měsíců, byla moc šikovná a nebýt malé chybičky na „vodění“ mohla celé zkoušky vyhrát. Moc gratuluji !

1.6. 2019 KLZ KCHLS Švábenice

Už minulý rok jsem chtěla jet do Švábenic, bohužel se mi to nepodařilo, až letos. Počasí vyšlo, vylosovaná skupinka úžasná, tak jsme vyrazili do terénu. Tajným přáním bylo zkusit si zlepšit lesní zkoušky do 1. ceny. Hned první disciplína byla pro mě obávaná. Vlečka se srstnatou. Bohužel byla na poli ne v lese. Vlečka za „1“, takže bylo jasné, že moje přání nevyjde. Teď tedy dojít zkoušky. Škoda toho blikance, protože vše ostatní už Harry předvedl výborně – s velkou pochvalou na barvě. Nevadí, i tak mám z Harryho velkou radost, jak se předvedl.

18. 5. 2019 2. narozeniny vrhu „D“ v chovné stanici DIXEN

Už jsou to 2 roky, co na nás vykoukla štěňátka v chovně stanici Dixen mamince Xeně a našemu Harrouškovi. Přejeme všem puberťákům hlavně hodně zdravíčka.

12. 5. 2019 Speciální výstava retrieverů KCHLS Humpolec

Harry se v neděli za příšerně chladného a větrného počasí předvedl ve třídě čestné. Myslím, že se předvedl velmi pěkně a od pana Richardsona si vyběhal ocenění V2.

11. 5. 2019   9. narozeniny vrhu „Z“ v chovné stanici BEST BARON

Zlatíčka – vrh „Z“, která se narodila v chovné stanici Best Baron ze spojení Gloria the Best Baron a Porthos the Best Baron, slaví už své 9. narozeniny.

3 . 5. 2019  1. narozeniny Andílků vrhu „A“ v chovné stanici LOVE FROM FELDSBERG

Všem Andílkům ze spojení Salzinky a Harryho přejeme hodně štěstí, zdraví a spokojený psí život ????

9. 4. 2019 Vzpomínka na Portíka

Náš zlatý Portíček by dnes měl 13. narozeniny ♥

Harry po roce zase na Seifertce

Během března si zase Harroušek sbalil tašku, hračky a bačkůrky a vyrazil navštívit všechny prvňáčka z 1. A - D na ZŠ Seifertova.

18. 3. 2019 8. narozeniny vrhu „A“ v chovné stanici Z ROTRU

Do věku veteránů vstupují potomci Rozárky - Rosária the Best Baron a Portíka -Porthos the Best Baron, kteří se narodili v chovné stanici Z Rotru.

25., 26. a 27. 1. 2019 - MVP CACIB Nitra

V novém roce 2019 jsem si udělala s Harrym výlet do Nitry na tři mezinárodní výstavy. Protože už má Harry vyběhaného slovenského šampiona, přihlásila jsem ho na všechny výstavy do čestné třídy. Mám radost, že se hezky předvedl a na všech třech výstavách dostal moc hezké posudky se známkou V1 :-)

 

Archiv novinek

2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010