16.12.2018 - PF 2019

Všem našim blízkým, přátelům a kamarádům přejeme celý příští rok 2019 plný pohody a radostných setkání.

14. 12. 2018 - Harroušek má narozeniny :o)

Dnes slaví náš Harry už své 6. narozeniny a proto mu i jeho bratříčkům a sestřičkám přejeme jen šťastný psí život a hlavně hodně zdraví.

29. 11. 2018 - Béčka mají 3. narozeniny!

Už před 3. lety se v Chs Dixen u Listopadů narodilo 6 chlupatých miláčků mamince Xeně – Ditta Angel Shadow a našemu Harrymu. Přejeme jim do dalších let mnoho štěstí, zdraví a mnoho psích lumpáren.

9. 11. 2018 - Éčka mají narozeniny!

Tak už je to jeden rok, co v chs Golden Cheer na svět vykouklo sedm statečných. 5 princezen a 2 kluci chlupatí slaví své 1. narozeniny. Přejeme jim s taťkou Harrym hodně štěstí a hlavně hodně zdravíčka.

6. 10. 2018 - MVP České Budějovice

Naše poslední letošní výstava. Harry se předvedl ve třídě šampionů a nejhodnější paní rozhodčí Zdenka Jílková mu nechala napsat krásný posudek s hodnocením V4.

27. 9. 2018 – Už nikdy to u nás nebude jako dřív

Náš milovaný Portík – Porthos the Best Baron (9. 4. 2006 – 27. 9. 2018) odešel do psího nebe. Portíčku, díky za vše!

8. – 9. 9. 2018 - Klubová výstava retrieverů Brno Žebětín RK CZ

Na tuto klubovou výstavu jsem Harryho přihlásila po oba dny do třídy čestné. Obě paní rozhodčí byly velmi pečlivé, Harry od nich po oba dny dostal krásný posudek s hodnocením V1, ze kterých jsem měla velkou radost.

12. 8. 2018 - Návštěva na dětském táboře u Kutné Hory

Radka Štencelová byla oslovena, zda by na táboře pro postižené děti nepředvedla s pejsky ukázku canisterapie. A tak já s Harrym, Lada Kománková se Salzinkou a Toffi a paní Renata Hasilová se svými holčičkami a Radka s Růženkou – maminkou Harryho jsme pro děti uspořádaly canisterapeutické odpoledne. Dopadlo to na jedničku, myslím, že děti i pejsci byli spokojení.

16. 7. 2018 - Vrh "O" v chovné stanici Gold Rebecca je na světě!

Radostná zpráva mi přišla od paní Kateřiny Tóthové z chovné stanice Gold Rebecca – Harry se v pondělí 16. července stal tatínkem 3 hošíků a 4 slečen. Maminka Bella – Annabelle Falcon Claw i miminka jsou v pořádku a přejeme jim hlavně hodně zdraví. Miminka jsou všechna zadaná.

30. 6. – 7. 7. 2018 - XIV. Ročník výcvikového tábora Roudná (RK CZ)

Konec školního roku a hurá na Roudnou. Já, Harry i Portík jsme si užili týden s kamarády plný krásného počasí, výcviku, soutěží a večerních sedánků u dobrého jídla a pití. Pokud vše dobře dopadne, za rok zase na viděnou ????.

26. 5. 2018 - Speciální výstava RK CZ  Chlumec nad Cidlinou

Harry se na této výstavě opět předvedl ve třídě šampionů, kdy ve velké konkurenci krásných psů skončil s hodnocením V4 od paní rozhodčí Lynn Kipps.

18. 5. 2018 - Déčka v chs Dixen slaví své 1. narozeniny

Už je to rok, co na svět vykoukla psí jedenáctka – 8 feneček a 3 pejsi. Přejeme hlavně hodně zdravíčka a krásné narozeniny!

11. 5. 2018 - Vrh Z z chs Best Baron vstupují do věku veteránů

Zlatíčka – vrh „Z“, která se narodila v chovné stanici Best Baron ze spojení Gloria the Best Baron a Porthos the Best Baron, slaví už své 8. narozeniny.

3. 5. 2018 - Májová štěňátka Salzy a Harryho

V noci 3. května za noční bouřky se rodil vrh A – Angels v chs Love from Feldsberg paní Lady Kománkové ve Valticích (tel.: 739 230 129) Postupně se mamince Salze – Una od Šeříku a Harrymu narodilo 8 štěňátek – 6 andělek a 2 andílci. Přejeme jim hodně mlíčka a hlavně pevné zdraví a hodné páníčky.

30. 4. 2018 - Oblastní klubová výstava RK CZ Kelč

Protože jsme dostali všichni ve škole v pondělí 30. dubna ředitelské volno, přihlásila jsem Harryho na oblastní klubovku do Kelče. Výstava byla odpolední a samotné posuzování goldenů začala paní rozhodčí Madelene Rainey z Irska kolem čtvrté hodiny. Harry se předvedl ve třídě šampionů a ke krásnému posudku si vyběhal druhé místo s oceněním V2.

(foto Lucie Ševelová - díky)

21. 4 2018 - MVP České Budějovice

Po dvou měsících jsem jela s Harrym zase na výstavu. Na místo jsem dorazila jako úplně první, tak jsem se s Harrouškem v klidu proběhla v kruhu a čekala na ostatní. Harryho jsem přihlásila do třídy šampionů, kde se měl proběhnout s dalšími třemi pejsky. Na výstavu opět přijela Linda Eliášková, se kterou jsem se domluvila, že pokud jí bude vycházet čas, Harryho v kruhu předvede. Dopadlo to parádně. Harry s Lindou vyběhal V1, CAC a následně ještě res. CACIB. Tím si doběhal titul Grand šampiona ČR. Lindo, velký dík !!!


9. 4. 2018 - Portík má 12. narozeniny :-)

Portík má narozeniny a my máme přání jediný, aby byl s námi ještě hodně, hodně, hodně dlouho. Přejeme mu všichni hlavně hodně zdraví !!! To samé přejeme i bráškovi Pariskovi.

 

18. 3. 2018 - Vrh A z Rotru slaví 7. narozeniny

Už 7. narozeniny slaví potomci Rozárky (Rosária the Best Baron) a Portíka (Porthos the Best Baron), kteří se narodili v chs Z Rotru. Taťka Portík posílá svým potomkům pozdrav a přání hlavně pevného zdraví do dalších psích let!

Harry s Portíkem vyrazili do školy

V březnu a na začátku dubna si Harry s Portíkem opět sbalili bačkorky do batohu a vyrazili do školy za prvňáčky z 1. A, B, C a D.

 

Dorazila k nám krásná zpráva ♥

Harry bude tatínkem. Budeme držet pěsti, ať všechno dobře dopadne, aby se na začátku května narodila miminka. Budoucí maminka se jmenuje Salza - Una od Šeříku (Little Violetś x Tenga od Šeříku) a bydlí se svojí paničkou Ladou Kománkovou ve Valticích (tel.: 739 230 129). Myslím, že štěňátka budou velmi vhodná na canisterapii – té se věnuje Harry, Salza i maminka Harryho Růženka – Flying Heart of Famous Gold.

10. a 11. 2. 2018 - MVP Nitra

Po roce jsem se opět s Radkou a jejími pejsky Mucínkem a Tobbym vydala do Nitry. Harryho jsem v sobotu přihlásila do třídy pracovní. Posuzovala pro nás neznámá slovenská paní rozhodčí Eva Felszéghyová, která ocenila Harryho oceněním V2.

V neděli posuzoval pan rozhodčí Miloš Kašpar. Asi 5 minut před vstupem do kruhu mi Radka domluvila předvedení Harryho Lindou Eliáškovou, které tímto strašně moc děkuji, protože v kruhu se panu Kašparovi líbil nejvíc a ke krásnému posudku získal ocenění V1, CAC. Tím také splnil poslední podmínku k získání titulu Slovenský šampion krásy. Nejprve jsem tomu nevěřila a pak jsem i slzy pustila. Radko a Lindo, ještě jednou Vám moc děkuji!

3. a 4.  2. 2018 - DUO  CACIB  Brno

Po měsíci opět v Brně, tentokrát na mezinárodní výstavě. V sobotu na mě na výstavišti čekalo překvapení v podobě změny rozhodčího. Posuzoval František Korda. Harry se představil ve třídě šampionů, kde si vyběhal krásné třetí místo s oceněním V3.

V neděli posuzovala paní Claudia Berchtold z Rakouska, ale bohužel jí Harry moc neoslovil. Vyběhal si ocenění VD.

(foto Magdalena Němcová)

13.1.2018 - Národní výstava psů Brno

Tak a je tady nový rok a s ním olomoucká výstava v Brně, na kterou už tradičně jezdíme. Harryho jsem přihlásila do třídy šampionů, ve které si od rakouské rozhodčí Ingrid Grill vyběhal krásný posudek a V1, CAC. Sobotní výstavní den mi udělal velkou radost, protože Harryho dcera Belinda Dixen si se svojí paničkou Evou vybojovaly v našlapané otevřené třídě také moc hezký posudek a ocenění V2, res. CAC :o)

 

(autor fotografie nahoře vlevo Radan Sležka)

Archiv novinek

2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010