18. 5. 2018 - Déčka v chs Dixen slaví své 1. narozeniny

Už je to rok, co na svět vykoukla psí jedenáctka – 8 feneček a 3 pejsi. Přejeme hlavně hodně zdravíčka a krásné narozeniny!

11. 5. 2018 - Vrh Z z chs Best Baron vstupují do věku veteránů

Zlatíčka – vrh „Z“, která se narodila v chovné stanici Best Baron ze spojení Gloria the Best Baron a Porthos the Best Baron, slaví už své 8. narozeniny.

3. 5. 2018 - Májová štěňátka Salzy a Harryho

V noci 3. května za noční bouřky se rodil vrh A – Angels v chs Love from Feldsberg paní Lady Kománkové ve Valticích (tel.: 739 230 129) Postupně se mamince Salze – Una od Šeříku a Harrymu narodilo 8 štěňátek – 6 andělek a 2 andílci. Přejeme jim hodně mlíčka a hlavně pevné zdraví a hodné páníčky.

30. 4. 2018 - Oblastní klubová výstava RK CZ Kelč

Protože jsme dostali všichni ve škole v pondělí 30. dubna ředitelské volno, přihlásila jsem Harryho na oblastní klubovku do Kelče. Výstava byla odpolední a samotné posuzování goldenů začala paní rozhodčí Madelene Rainey z Irska kolem čtvrté hodiny. Harry se předvedl ve třídě šampionů a ke krásnému posudku si vyběhal druhé místo s oceněním V2.

(foto Lucie Ševelová - díky)

21. 4 2018 - MVP České Budějovice

Po dvou měsících jsem jela s Harrym zase na výstavu. Na místo jsem dorazila jako úplně první, tak jsem se s Harrouškem v klidu proběhla v kruhu a čekala na ostatní. Harryho jsem přihlásila do třídy šampionů, kde se měl proběhnout s dalšími třemi pejsky. Na výstavu opět přijela Linda Eliášková, se kterou jsem se domluvila, že pokud jí bude vycházet čas, Harryho v kruhu předvede. Dopadlo to parádně. Harry s Lindou vyběhal V1, CAC a následně ještě res. CACIB. Tím si doběhal titul Grand šampiona ČR. Lindo, velký dík !!!


9. 4. 2018 - Portík má 12. narozeniny :-)

Portík má narozeniny a my máme přání jediný, aby byl s námi ještě hodně, hodně, hodně dlouho. Přejeme mu všichni hlavně hodně zdraví !!! To samé přejeme i bráškovi Pariskovi.

 

18. 3. 2018 - Vrh A z Rotru slaví 7. narozeniny

Už 7. narozeniny slaví potomci Rozárky (Rosária the Best Baron) a Portíka (Porthos the Best Baron), kteří se narodili v chs Z Rotru. Taťka Portík posílá svým potomkům pozdrav a přání hlavně pevného zdraví do dalších psích let!

Harry s Portíkem vyrazili do školy

V březnu a na začátku dubna si Harry s Portíkem opět sbalili bačkorky do batohu a vyrazili do školy za prvňáčky z 1. A, B, C a D.

 

Dorazila k nám krásná zpráva ♥

Harry bude tatínkem. Budeme držet pěsti, ať všechno dobře dopadne, aby se na začátku května narodila miminka. Budoucí maminka se jmenuje Salza - Una od Šeříku (Little Violetś x Tenga od Šeříku) a bydlí se svojí paničkou Ladou Kománkovou ve Valticích (tel.: 739 230 129). Myslím, že štěňátka budou velmi vhodná na canisterapii – té se věnuje Harry, Salza i maminka Harryho Růženka – Flying Heart of Famous Gold.

10. a 11. 2. 2018 - MVP Nitra

Po roce jsem se opět s Radkou a jejími pejsky Mucínkem a Tobbym vydala do Nitry. Harryho jsem v sobotu přihlásila do třídy pracovní. Posuzovala pro nás neznámá slovenská paní rozhodčí Eva Felszéghyová, která ocenila Harryho oceněním V2.

V neděli posuzoval pan rozhodčí Miloš Kašpar. Asi 5 minut před vstupem do kruhu mi Radka domluvila předvedení Harryho Lindou Eliáškovou, které tímto strašně moc děkuji, protože v kruhu se panu Kašparovi líbil nejvíc a ke krásnému posudku získal ocenění V1, CAC. Tím také splnil poslední podmínku k získání titulu Slovenský šampion krásy. Nejprve jsem tomu nevěřila a pak jsem i slzy pustila. Radko a Lindo, ještě jednou Vám moc děkuji!

3. a 4.  2. 2018 - DUO  CACIB  Brno

Po měsíci opět v Brně, tentokrát na mezinárodní výstavě. V sobotu na mě na výstavišti čekalo překvapení v podobě změny rozhodčího. Posuzoval František Korda. Harry se představil ve třídě šampionů, kde si vyběhal krásné třetí místo s oceněním V3.

V neděli posuzovala paní Claudia Berchtold z Rakouska, ale bohužel jí Harry moc neoslovil. Vyběhal si ocenění VD.

(foto Magdalena Němcová)

13.1.2018 - Národní výstava psů Brno

Tak a je tady nový rok a s ním olomoucká výstava v Brně, na kterou už tradičně jezdíme. Harryho jsem přihlásila do třídy šampionů, ve které si od rakouské rozhodčí Ingrid Grill vyběhal krásný posudek a V1, CAC. Sobotní výstavní den mi udělal velkou radost, protože Harryho dcera Belinda Dixen si se svojí paničkou Evou vybojovaly v našlapané otevřené třídě také moc hezký posudek a ocenění V2, res. CAC :o)

 

(autor fotografie nahoře vlevo Radan Sležka)

Archiv novinek

2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010