- Grand Ch., Ch. & JCh. Heart of Prince Famous Gold -

přehled výstav

 

DATUM VÝSTAVA TŘÍDA ROZHODČÍ OCENĚNÍ
30. 4. 2018 Oblastní KVP RK CZ šampionů Madelene Rainey (IRL) V2

Splněny podmínky pro udělení titulu Grand Šampion krásy České republiky

21. 4. 2018 MVP České Budějovice šampionů Bojan Matakovič (CRO) V1, CAC, Res. CACIB

Splněny podmínky pro udělení titulu Slovenský šampion krásy

11. 2. 2018 MVP Nitra šampionů Miloš Kašpar V1, CAC
10. 2. 2018 MVP Nitra pracovní Eva Felszéghyová (SK) V2
4. 2. 2018 DUO CACIB šampionů Claudia Berchtold (A) VD
3. 2. 2018 DUO CACIB šampionů František Korda V3
13. 1. 2018 XIII. Hanácká NVP Brno šampionů Ingrid Grill (A) V1, CAC
2. 9. 2017 KV Hranice na Moravě šampionů Simons Alfonso (NL) V3
20. 8. 2017 DUODANUBE Bratislava pracovní Olga Dolejšová V3
19. 8. 2017 DUODANUBE Bratislava pracovní Lenka Frnčová V1, CAC, Res. CACIB
12. 8. 2017 MVP Mladá Boleslav šampionů Viktor Pilikin (Ru) VD4

Splněny podmínky pro udělení titulu Šampion Polska

22. 7. 2017 III MWP Czestochowa – Konopiska pracovní Lenka Frnčová V1, CWC
15. 7. 2017 NVP Mladá Boleslav šampionů František Korda V2, res. CAC
1. 7.  2017 NVP Klatovy šampionů Zdenka Jílková V1, CAC
24. 6. 2017 MVP Brno šampionů MVDr. František Šimek V2, res. CAC
20. 5. 2017 MVP Litoměřice šampionů Věra Vítková (SK) VD3
7. 5. 2017 SVP KCHLS Humpolec šampionů Jane Wild (UK) V4
30. 4. 2017 NDS Jelenia Góra pracovní Aleksandr Shishikin (BY) V2
8. 4. 2017 NVP Ostrava šampionů Smržová Dana V1, CAC
5. 3. 2017 IDS Zielona Góra pracovní Denis Kuzelj (Bul) V1, CWC
5. 2. 2017 DUO CACIB Brno šampionů František Korda V2, Res. CAC
4. 2. 2017 DUO CACIB Brno šampionů Fryckstrand Henric (SWE) VD4
15. 1. 2017 MVP Nitra pracovní Pavel Šulcek V2, Res. CAC
14. 1. 2017 MVP Nitra pracovní Berchtold Claudia (A) VD2
7. 1. 2017 NVP Olomouc šampionů Höger Susanne (A) V4
30.10.2016 MVP Praha šampionů Mr. Baker Richard (AUS) V4
29.10.2016 MVP Praha šampionů Mr. De Cuyper Jos (B) V4
17. 9. 2016 KV RK CZ Oslavany šampionů Mr. Gordon Kipps, UK V3
13. 8. 2016 MVP Mladá Boleslav pracovní Jadwiga Konkiel, PL V1, CAC
23. 7. 2016 II MWP Czestochowa - Konopiska pracovní Zdenka Jílková V2
16. 7. 2016 NVP Mladá Boleslav šampionů Zdenka Jílková V3
5. 6. 2016 Krajowa wystawa Świebodzice pracovní Jan Ryk (PL) V1, CWC
4. 6. 2016 Speciální výstava RK CZ Konopiště pracovní Hilary Lambshead (UK) V1, CAC
8. 5. 2016 Klubová výstava KCHLS Humpolec šampionů Jose M. D. Sanchez (ESP) V
7. 5. 2016 Klubová výstava KCHLS Humpolec šampionů Rafael M. Alcrudo (ESP) VD
30. 4. 2016 MVP Praha šampionů Alena Čečrdlová V
9. 4. 2016 NVP Ostrava pracovní Otakar Vondrouš V1, CAC
3. 4. 2016 DUO CACIB Nitra pracovní Erodotos Neofytou (CY) V1
2. 4. 2016 DUO CACIB Nitra pracovní Roxana Liliana Opris (RO) V2, Res. CAC
7. 2. 2016 DUO CACIB Brno šampionů Günter Wonisch (A) V
6. 2. 2016 DUO CACIB Brno pracovní Ingrid Grill (A) V4
17. 1. 2016 DUO CACIB Nitra pracovní Miroslav Stavovský (SK) V2, Res. CAC
16. 1. 2016 DUO CACIB Nitra pracovní Zdenka Jílková V2, Res. CAC
9. 1. 2016 NVP Brno šampionů František Korda V2, Res. CAC
1. 11. 2015 MVP Praha pracovní M. Holm-Hansen (DK) V2
31.10.2015 MVP Praha pracovní B. Lundgren (SWE) V1, CAC

Splněny podmínky pro udělení titulu Šampion krásy České republiky

10.10.2015 MVP České Budějovice pracovní František Korda V1, CAC
29. 8. 2015 MVP Mladá Boleslav pracovní V. Piskay (SK) V2, res. CAC
25. 7. 2015 KVR RK CZ Horka u Olomouce pracovní Ingrid Grill (A) V1, CAC, Vítěz Horky 2015, BOS
18. 7. 2015 NVP Mladá Boleslav pracovní Petr Studeník V2, res. CAC
27. 6. 2015 MVP Brno pracovní J. Matyáš (SK) V2, Res. CAC
13. 6. 2015 Krajská výstava Zlín pracovní J. Matyáš (SK) V1, VT, KV, FCI 8 - 2. místo
30. 5. 2015 Klubová výstava Konopiště pracovní Marianne S. Jespersen (DK) V2, Res. CAC
9. 5. 2015 Klubová výstava Humpolec pracovní Sauge Jan Roger (NOR) V4
2. 5. 2015 MVP Praha pracovní Soleckyj Szpunar Viva Maria (PL) V2, Res. CAC
25. 4. 2015 MVP České Budějovice pracovní Smržová Dana V2, Res. CAC
8. 1. 2015 DUO CACIB Brno pracovní Piljevic Dusko (Srb) V3
3. 1. 2015 NVP Brno pracovní Linda Voláriková (SK) V4
21. 9. 2014 Klubová výstava Oslavany mezitřída Catherine Zingg (FR) VD4
20. 9. 2014 MVP České Budějovice mezitřída Jaroslav Matyáš (SK) V2, Res. CAC
30. 8. 2014 MVP Mladá Boleslav mezitřída Bruno Facq (F) V3
19. 7. 2014 NVP Mladá Boleslav mezitřída Zdenka Jílková  V1, CAC
1. 6. 2014 SVR RK CZ Konopiště mladý Sue Brown (UK) V4
31. 5. 2014 SVR RK CZ Konopiště mladý Mrs. Penny Gowland (UK) V

Splněny podmínky pro udělení titulu Junior šampion krásy

24. 5. 2014 MVP Litoměřice mladý Tibor Havelka (SK) V1, CAJC, BOJ
11. 5. 2014 KVR  KCHLS mladý Lane Sandy (UK) VD2
10. 5. 2014 KVR  KCHLS mladý Lane Bob (UK) V3
3. 5. 2014 MVP Praha mladý Lovenkaer Svend (D) V
12. 4. 2014 NVP Ostrava mladý F. Korda V1, CAJC, BOJ
23. 2. 2014 Duo Cacib Brno mladý I. Grill (A) V
22. 2. 2014 Duo Cacib Brno mladý F. Korda VD
4. 1. 2014 NVP Brno mladý Miloš Kašpar V
5. 10. 2013 MVP České Budějovice mladý Ahrens H.  (A) V1, CAJC, BOJ
7. 9. 2013 NVP Brno dorost Havelka T. (SK) VN1
24. 8. 2013 NVP Mladá Boleslav dorost Pasák František N2
27. 7. 2013 MVP Mladá Boleslav dorost Mr. Tesics György (H) VN1
1. 6. 2013 KVR RK CZ Konopiště štěňata Mrs. Ann Hagger (U) VN2
28.4.2013 KVR KCHLS Humpolec štěňata Mr. Bart van Maren (NL) VN1
27.4.2013 KVR KCHLS Humpolec štěňata Mr. Sjoerd Jobse  (SWE) VN3