NABÍDKA KRYTÍ

- Grand Ch, Ch & JCh Heart of Prince Famous Gold "U" -

( Lawpark Spellcaster x C.I.B., C.I.E., MULTI CH Flying Heart Famous Gold )

narodil se 14. 12. 2012 v Týnci nad Labem v chs. Famous Gold

chovný a canisterapeutický pes (22. 6. 2014 v Lipově)

Chrup: plnochrupý, skus nůžkový

Zdraví: DKK 1/1, DLK 0/0 (27. 12. 2013 MVDr. Decker), GR_PRA1 a GR_PRA2: clear po rodičích, prcd-PRA: N/N

Výstavy: JCH CZ, CH CZ, CH PL, CH SK, 3x CAJC, 3x BOJ, 13x CAC, 15x Res. CAC, 3x CWC, 2x Res. CACIB, Vítěz Horky 2015, BOS

Zkoušky: OVVR - I.cena, BZ - 4x I.cena & 1x vítěz zkoušek, KZVP - 2x I.cena & res. CACT, PZ - III. cena, VZ - I. cena, KLZ - II.cena, LZ - I.cena, canisterapeutická zkouškaHarry je typickým představitelem svého plemene, standardní hlava s neustálým úsměvem, harmonické a kompaktní tělo, vynikající horní linie, správně nasazený prut, výborné úhlení vpředu i vzadu, téměř černé oko, výrazný pigment, elegantní pohyb. To také dokazují dosažené tituly JCh CZ, Ch CZ a Ch PL.


26. 7. 2015 Klubová výstava RK CZ Horka nad Moravou (foto Magdalena Němcová)

 

Jeho „pracovní život“ je zatím v samém začátku, má za sebou úspěšně složené barvářské zkoušky, dvoje klubové SZVP retrieverů (v obou případech získal titul res. CACT) a podzimní zkoušky. Můj sen, aby Harry měl složené všestranné zkoušky, se začíná plnit. První říjnový víkend v roce 2015 Harry úspěšně absolvoval všestranné zkoušky a to v 1. ceně.

 

 

U Harryho je však největším plusem jeho úžasná povaha. Nikoho ani ničeho se nebojí, je naprosto oddaný mazel, vítací typ. Chce být součástí všeho, co se kolem něj v tu chvíli děje. Miluje dospělé, děti i ostatní pejsky, po složení CT zkoušek je pravidelným návštěvníkem základní školy v Jihlavě a speciální a praktické školy, kde už byl jako malé štěňátko a přesvědčil mě, že i v této oblasti se neztratí :o).

 

Je to zkrátka náš drahoušek Harroušek ♥.